ГоловнаНовини Здоров'яВчені заявили про користь спиртних напоїв!

Вчені заявили про користь спиртних напоїв!

Медики попереджають, що спиртні напої неймовірно небезпечні для здоров’я і загрожують перерости в серйозні захворювання. Однак експерти з Ротчестерського університету заявили, що в невеликих дозах алкоголь може бути навіть корисний. Неймовірно, чи не так?

Пити алкоголь

– Тривале надходження етанолу в організм призводить до серйозних пошкоджень центральної нервової системи, проте в нашому дослідженні вперше наводяться докази того, що невеликі дози алкоголю можуть бути корисні для мозку, вони здатні допомагати йому виводити продукти переробки », – прокоментував керівник дослідження Майкен Недергард.

Дослідження дійсно показало, що невеликі дози вина можуть бути корисні. Воно здатне захистити головний мозок від запалень, а також допомогти клітинам позбутися від токсинів. Правда, такого ефекту можна добитися за рахунок маленьких доз, в іншому випадку може утворитися зворотний результат. Крім того, важливу роль відіграє якість алкогольного напою, адже фальсифіковане спиртне може привести навіть до летального результату.

Читайте також:  Як бути здоровим і красивим, не витрачаючи на це багато грошей

Також людям нагадали, що в разі, якщо ви вирішите використовувати алкоголь для поліпшення здоров’я, потрібно поєднувати його з правильними і якісними продуктами харчування. До того ж не треба використовувати при цьому ліки, так як вплив алкоголю з медикаментами загрожує навпаки підірвати здоров’я.

Вчені відзначили очевидні плюси невеликих доз спиртного для травної і кровоносної систем. Знову-таки мова йде тільки про якісний алкоголь в невеликій кількості. До того ж такі напої можуть зменшити ймовірність отримати інфаркт, діабет і хвороба Альцгеймера.

Джерело: 7mednews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News