Фітотерапія до офіційної медицини не відноситься. Але ось багато трав та інших рослин офіційно вважаються лікарськими засобами, що допомагають досить швидко позбутися від великої кількості захворювань. Найголовніше — при цьому немає ніяких побічних ефектів, а це дуже важливо.

Як відомі трави допомагають боротися з відомими хворобами

Горобина

Надає позитивний вплив на роботу серця і кровоносної системи. На сьогоднішній день найбільш корисною є чорноплідна горобина. Проте вживати її слід помірно, оскільки в необмежених кількостях вона здатна призвести до різкого зниження артеріального тиску. Для більш ефективного лікування невелику кількість чорноплідної горобини потрібно прокип’ятити у воді і випивати одержаний розчин два рази на день.

Кабачки

Ці овочі на сьогоднішній день є найбільш низькокалорійними. Однак, завдяки великій концентрації клітковини вживання кабачків створює ефект зниження апетиту. Особливо корисні кабачки в печеному вигляді. Для цього молоді овочі потрібно порізати кружальцями, посолити і зверху додати трохи рослинного масла. Запікати в духовці — це не тільки корисно, але й досить смачно. Вживання кабачків дозволяє впоратися з багатьма хворобами шлунково-кишкового тракту, а також серцево-судинної системи.

Чага

Незважаючи на те, що цей гриб є паразитом, на його основі виготовляють велику кількість медичних препаратів. Вважається, що вживання відвару чаги сприяє профілактиці та лікуванню багатьох захворювань, пов’язаних з онкологією. Для приготування відвару потрібно протерти чагу, попередньо размягчив її і залишити настоюватися на ніч. На наступний день необхідно профільтрувати цю масу і випити відвар протягом дня.

Селера

Вживання соку цієї рослини допомагає боротися з неприємним запахом з рота. Але найголовніше, що селера вважається природною віагрою, оскільки сприяє зміцненню потенції. Якщо смак соку селери для вас неприємний (а це цілком можливо, оскільки смак у нього досить специфічний), його необхідно змішати з морквяним соком і випити.

Малина

Ефективно допомагає в боротьбі з різного роду простудними захворюваннями. За функціональним діям вона аналогічна аспірину. Причому, вживати малину можна не тільки у свіжому вигляді, але і в якості варення або компоту. Однак найбільш корисною є сушена малина, оскільки в ній зберігаються всі корисні речовини.

Майже кожен з цих засобів є в будинку. Приготування відварів, розчинів і т. д. не займає багато часу. А ось користь від них видна вже в перші дні після застосування! Дотримуючись порад народної медицини, можна позбутися багатьох хвороб і зробити свій організм здоровим.

Джерело: HeadInsider