Культ білих зубів панує на нашій планеті не перше десятиліття. Для їх набуття важливі не тільки професійні стоматологічні процедури, але і дотримання певних правил харчування.

По-перше, потрібно обмежити вживання кави, червоного вина і чаю, так як всі ці напої впливають на колір зубів. У них містяться дубильні речовини, тому чим менше ми їх п’ємо, тим краще. Якщо ж ви ніяк не можете відмовитися від чаю або кави, то вживайте напої через соломинку. Також відмовтеся від вживання кислотних фруктів на зразок цитрусових, які роз’їдають зубну емаль.

По-друге, у вашому раціоні повинно бути менше страв, де використовувалася томатна паста і томатні соуси, оскільки вони також негативно впливають на білий колір зубів. Пам’ятайте про те, що консервовані томати більш кислотні, ніж сирі овочі. Їжте поменше морозива і особливо попкорну, так як хрусткі продукти можуть залишати плями на поверхні зубів, вони підвищують ризик пошкоджень.

Читайте також:  Пацієнти з запущеним раком повідомляють про один і той же «нестерпний» симптом

Стоматологи настійно радять утримуватися від використання модних зубних паст з активованим вугіллям. Вони негативно впливають на зубну емаль. В цілому, хоча б раз на рік потрібно проходити через процедуру регулярного чищення зубів професіоналами, під час якої з порожнини рота видаляється зубний камінь – один з основних факторів ризику пошкоджень зубної емалі. Ну а за професійним чищенням звертайтеся до стоматологів, не довіряйте неперевіреним і небезпечним продуктам для “домашнього використання”, пише The Daily Mail.