ГоловнаНовини Здоров'яВід яких продуктів потрібно відмовитися заради білосніжної усмішки

Від яких продуктів потрібно відмовитися заради білосніжної усмішки

Культ білих зубів панує на нашій планеті не перше десятиліття. Для їх набуття важливі не тільки професійні стоматологічні процедури, але і дотримання певних правил харчування.

Зуби

По-перше, потрібно обмежити вживання кави, червоного вина і чаю, так як всі ці напої впливають на колір зубів. У них містяться дубильні речовини, тому чим менше ми їх п’ємо, тим краще. Якщо ж ви ніяк не можете відмовитися від чаю або кави, то вживайте напої через соломинку. Також відмовтеся від вживання кислотних фруктів на зразок цитрусових, які роз’їдають зубну емаль.

По-друге, у вашому раціоні повинно бути менше страв, де використовувалася томатна паста і томатні соуси, оскільки вони також негативно впливають на білий колір зубів. Пам’ятайте про те, що консервовані томати більш кислотні, ніж сирі овочі. Їжте поменше морозива і особливо попкорну, так як хрусткі продукти можуть залишати плями на поверхні зубів, вони підвищують ризик пошкоджень.

Читайте також:  Що робити при зустрічі з гадюкою, розповів герпетолог

Стоматологи настійно радять утримуватися від використання модних зубних паст з активованим вугіллям. Вони негативно впливають на зубну емаль. В цілому, хоча б раз на рік потрібно проходити через процедуру регулярного чищення зубів професіоналами, під час якої з порожнини рота видаляється зубний камінь – один з основних факторів ризику пошкоджень зубної емалі. Ну а за професійним чищенням звертайтеся до стоматологів, не довіряйте неперевіреним і небезпечним продуктам для “домашнього використання”, пише The Daily Mail.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News