Деякі ознаки проблем зі здоров’ям можуть виникати у разі посилення фізичних навантажень, повідомила лікар-терапевт Ірина Єскова.

В інтерв’ю лікаря було названо ознаки хворого серця, які стають помітними під час занять спортом.

«При фізичних навантаженнях можуть давати себе знати захворювання, про які людина раніше не підозрювала», – сказала Ірина Єскова.

Медик уточнила, що при наявній гіпертонії, пороках серця або ураженнях міокарда можуть виникати біль у ділянці грудної клітки, а також під ребрами. Крім того, ці порушення можуть сприяти під час занять спортом появі запаморочення.

«Небезпечними проявами можна вважати також задишку та почуття розпирання у грудях, це може свідчити про хвороби серця», – продовжила Єскова.

Вона додала, що у людей із хворим серцем нерідко виникає стенокардія, що характеризується неприємними, больовими відчуттями. На стенокардію під час тренувань може вказувати почуття пекучого або давить біль, що віддає під лопатку або плече, нижню щелепу, або в ліву руку.

Крім того, зауважила медик, у разі проблем зі здоров’ям на тренуваннях може зненацька виникнути нудота. Її відчуття – можливий сигнал високого артеріального тиску, судинних патологій, а також хвороб, що торкаються травної або нервової системи.