Дієтологиня розповіла про небезпеку, яка таїться в звичній нам їжі.

Постійне вживання деяких продуктів, які стали для нас звичними може привести до невблаганного руйнування мозку. Про це попередила лікар-дієтолог Олена Соломатіна.

В першу чергу вона закликала відмовитися від маргарину, майонезу і дешевих кондитерських виробів, що містять трансжири.

“Справа в тому, що трансжири роблять клітинну мембрану жорсткою, непроникною і, по суті, клітина перестає повноцінно функціонувати. Особливо небезпечно, коли це відбувається в клітинах головного мозку”, — пояснила Соломатіна.

Не менш шкідливими для організму є і “швидкі” вуглеводи, що містяться в цукрі, борошняних і кондитерських виробах. Надлишкова глюкоза руйнує судини і сприяє утворенню атеросклеротичних бляшок.

Читайте також:  Лікар розповіла про користь найулюбленішого та найдоступнішого фрукта

З обережністю слід також вживати соління, оскільки вони затримують рідину і викликають набряки, які, в свою чергу, ускладнюють вільний рух крові. Крім того, консерванти, ароматизатори і барвники є джерелом токсинів і порушують нормальне харчування клітин головного мозку, попереджає дієтологиня.

Щоб якомога довше зберігати свій мозок в робочому стані, Соломатіна порекомендувала дотримуватися збалансованого раціону харчування і інтенсивний водний режим.