ГоловнаНовини Здоров'яВід яких продуктів слід негайно відмовитися, щоб врятувати свій мозок від руйнування

Від яких продуктів слід негайно відмовитися, щоб врятувати свій мозок від руйнування

Дієтологиня розповіла про небезпеку, яка таїться в звичній нам їжі.

Шкідливі продукти для мозку

Постійне вживання деяких продуктів, які стали для нас звичними може привести до невблаганного руйнування мозку. Про це попередила лікар-дієтолог Олена Соломатіна.

В першу чергу вона закликала відмовитися від маргарину, майонезу і дешевих кондитерських виробів, що містять трансжири.

“Справа в тому, що трансжири роблять клітинну мембрану жорсткою, непроникною і, по суті, клітина перестає повноцінно функціонувати. Особливо небезпечно, коли це відбувається в клітинах головного мозку”, — пояснила Соломатіна.

Не менш шкідливими для організму є і “швидкі” вуглеводи, що містяться в цукрі, борошняних і кондитерських виробах. Надлишкова глюкоза руйнує судини і сприяє утворенню атеросклеротичних бляшок.

Читайте також:  Фрукти, яких слід уникати при наявному діабеті

З обережністю слід також вживати соління, оскільки вони затримують рідину і викликають набряки, які, в свою чергу, ускладнюють вільний рух крові. Крім того, консерванти, ароматизатори і барвники є джерелом токсинів і порушують нормальне харчування клітин головного мозку, попереджає дієтологиня.

Щоб якомога довше зберігати свій мозок в робочому стані, Соломатіна порекомендувала дотримуватися збалансованого раціону харчування і інтенсивний водний режим.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News