Схуднути без виснажливих дієт і спорту цілком реально, якщо слідувати певним правилам. Одне з них – обов’язкове вживання білка.

Експерти розповіли, які зміни в повсякденному житті дозволяють схуднути без використання дієт і спорту. Фахівці порадили зробити білок одним з головних продуктів раціону – збільшити свій звичний обсяг білкової їжі приблизно на 15-30%. Білок вимагає тривалого перетравлення, перешкоджає зростанню цукру в крові і появи надлишків інсуліну, що ведуть до жировідкладення.

Також експерти вважають важливим ретельно прожовувати їжу – так мозок отримує сигнали насичення від травної системи при невеликій кількості їжі. Поспішне заковтування їжі лише сприяє появі зайвої ваги.

До того ж фахівці розповіли, що всім бажаючим схуднути без дієт і спорту слід пити більше води – наприклад, перед кожним прийомом їжі випивати склянку. Такий прийом дозволяє скоротити кількість споживаних калорій без особливої напруги.

Ще для схуднення важливий здоровий сон протягом мінімум 7 годин. Недолік відпочинку надає певний вплив на гормони, стимулює вироблення тих, що провокують нездоровий апетит.

Додатково потрібно перестати перекушувати деякими продуктами – перш за все, борошняним і солодким. Яблуко, стакан кефіру, сир з помідором або кілька горіхів: такі перекушування швидше допоможуть стати стрункішим.