Кожна п’ята жінка перебуває в тривожному стані більшу частину часу , як показало опитування, проведене британськими соціологами . Статистика показує , що ці цифри продовжують зростати.

Лише 12 % жінок у 2009 році скаржилися на те , що вони постійно про щось хвилюються , а сьогодні їх вже 22 % , тобто це число подвоїлося. Найчастіше жінки турбуються з приводу проблем з грошима чи здоров’я близьких людей. До такого висновку прийшли соціологи з фонду Mental Health Foundation , який надає допомогу жертвам різних психічних розладів.
 
При цьому 5% опитаних жінок перебувають в тривожному стані постійно , тобто у них не буває жодної спокійної хвилини , а 17% – велику частину часу. Серед чоловіків таких виявилося лише 15%. Цілих 52 % жінок стверджують , що в даний час хвилюються більше , ніж це було у попередні роки. П’ять років тому те ж саме говорили 43 % жінок.
 
48 % опитаних представниць прекрасної статі хвилюють грошові проблеми , 44 % – здоров’я близьких. У 2009 про гроші хвилювалося 55 % опитаних , і така ж кількість називало в якості причини занепокоєнь смерть близької людини. Отримавши такі неприємні дані , експерти Mental Health Foundation тепер планують провести національну кампанію для того , щоб привернути увагу суспільства до проблем тривожних станів , а також їх негативного ефекту на психічне та емоційне здоров’я .
 
Хоча занепокоєння це абсолютно натуральна емоція , вона може призводити до розвитку паніки , фобій і обсесивної поведінки , як підкреслюють експерти. Кожна четверта жертва тривожного стану починає боротися зі стресом за допомогою калорійної їжі , а кожна п’ята намагається закритися від світу. Лише 7 % звертаються за професійною допомогою лікаря , хоча третина жінок стверджує , що готові це зробити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 ПРИЧИН, ЧОМУ ЖІНКИ ПОВНІЮТЬ В ШЛЮБІ

У ПЕРШИЙ РІК ПІСЛЯ ПОЛОГІВ КРИТИЧНО ВАЖЛИВО СХУДНУТИ