ГоловнаНовини Здоров'яВідмова від м’яса вкрай шкідлива для молодих людей, кажуть дослідження

Відмова від м’яса вкрай шкідлива для молодих людей, кажуть дослідження

Брак важливих білкових продуктів на зразок м’яса може підвищити ризик психічних розладів у молодих людей. Як зазначає Zee News, молоді люди, які споживають м’ясо рідше трьох разів на тиждень і мало що тренуються, знаходяться в групі ризику. Проте якщо людина старше 30 років, її психічне здоров’я більшою мірою залежить від споживання кави і вуглеводів.

м'ясо

Отже, люди 18-29 років, з точки зору коливань настрою, багато в чому залежать від продуктів, які підвищують доступність попередників сполук-нейропередатчиків та їх концентрацію у мозку. До таких продуктів відноситься м’ясо, кажуть співробітники Університету Бингемтона.

Регулярне споживання м’яса призводить до накопичення серотоніну і дофаміну, що стоять за гарним настроєм. Регулярні тренування сприяють накопиченню цих сполук, втім, як і інших нейропередатчиков. На молодих людей позитивно впливає і біле, і червоне м’ясо. При його споживанні менше трьох разів на тиждень і при тренуваннях рідше трьох разів у тиждень у молодих людей спостерігається значний психічний дистрес.

А ось у дорослих людей стан залежить від продуктів, підвищують доступність антиоксидантів (фруктів), і від відмови від їжі, неадекватним чином активує симпатичну нервову систему (кава, продукти з високим глікемічним індексом, пропуск сніданку можуть викликати стресову реакцію). У міру старіння в тілі формується все більше вільних радикалів, а антиоксиданти з ними борються.

Джерело: Meddaily