За даними досліджень, мариновані огірки містять пробіотики, здатні підвищувати захисні властивості імунітету. Фахівці відзначають, що в огірках під час перебування в розсолі, відбувається ферментація, і при цьому утворюються особливі пробіотики.

Користь процесу ферментації вчені пояснюють тим, що він сприяє знищенню шкідливих бактерій і розвитку корисних. Пробіотики, які виникають при ферментації в огірках – це клас речовин мікробного походження. Пробіотики, за словами вчених, при регулярному споживанні надають позитивний вплив на активність здорової мікрофлори кишечника.

«Пробіотики, що містяться в маринованих огірки, впливають таким чином на імунну систему людини, що роблять її більш стійкою і витривалою в зіткненні з патогенами», – повідомили фахівці.

Читайте також:  2 "здорові" продукти для сніданку, які підвищують ризик хворого серця

Ряд досліджень свідчить: люди, які їдять мариновані огірки, меншою мірою схильні до депресії і захворювань ШКТ. Крім того, завдяки пробіотикам вживання огірків покращує стан шкіри, яка стає більш чистою і свіжою.

Вчені змогли встановити, що мариновані огірки можуть зменшувати м’язовий біль. Журнал Medicine & Science in Sports and Exercise опублікував дані, згідно з якими регулярне вживання третини склянки соку маринованих огірків допомагає при болях у м’язах і судомах.

У свою чергу видання Healthline поінформувало про те, що мариновані огірки надавали лікарський ефект у разі раку селезінки у мишей. Такі огірки, зазначили фахівці, є насамперед овочами і тому зберігають майже всі свої корисні властивості: вони багаті антиоксидантами, вітамінами С і Е, а також знижують вміст цукру в крові.

Читайте також:  Життя у шлюбі пов'язане з більш здоровим рівнем цукру в крові