Страшне ДТП у Великобританії забрало життя відомого музиканта Джеффа Флетчера. Гітарист групи «Northern Uproar» потрапив під колеса вантажівки і був практично обезголовлений.

Увечері 17 листопада в британському місті Стокпорт сталося жахливе ДТП – на пішохідному переході насмерть збили чоловіка. Через серйозні пошкодження – загиблий був практично обезголовлений від сильного удару об вантажівку – впізнали його тільки сьогодні. Жертвою аварії виявився учасник популярної в Манчестері групи «Northern Uproar» Джефф Флетчер.
 
Свідки події кажуть, що ніколи не спостерігали більш страхітливої картини. Як пише Daily Star, в цей день навіть закрилися найближчі бізнес-центри, так як співробітники не змогли продовжити роботу після побаченого.

Джеф

Музиканту було 36 років. Інший учасник групи Леон Мейя розповів, що Джефф Флетчер був генієм і навчився грати на гітарі за півроку. Займатися музикою він почав в 11 років. Флетчер був автором багатьох пісень і музичних композицій. А торік гітарист покинув рок-колектив «Northern Uproar», в якому грав з моменту його утворення в 1996 році. Група була на піку популярності після виходу однойменного альбому «Northern Uproar», зайнявши тоді 22 місце в топ-чарті Великобританії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МОБИЛЬНЫЕ ТЕЛЕФОНЫ ВИНОВАТЫ В ДТП

КАВА ЗНИЖУЄ РИЗИК ДТП