Доброго дня, шановні читачі. Якщо ви читаєте цю статтю, то хочете позбутися шкідливої звички під назвою куріння. Я вас дуже розумію, сам пройшов.

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся дуже простий, але працюючий спосіб, як кинути палити. 63% з 100% випробувавши цей спосіб, кинули курити (я один з них). Інші ж, стали палити в двоє менше. Відразу хочу сказати, робіть все так, як написано, буде не легко, але ви впораєтеся. Отже, почнемо! На приклад якщо ви курите одну пачку сигарет в день, то в пачці 20 штук.

Так от, кожен день ви повинні курити на пів сигарети менше. Наприклад, в перший день ви викурили 20 штук, на другий день 19 з половиною. Тобто докуривши до половини, відразу тушіть (половину, яка залишилась викіньте в сміття). Далі на третій день 19 сигарет, потім 18 з половиною, і.т.д. поки не дійдете до порожньої пачки.

Читайте також:  ВІЛ будуть виліковувати за раз

Я розумію для завзятого курця НЕ докурити і тим більше викинути пів сигарети це дуже складно.

Примітка:

Починайте пробувати цієї спосіб з цілої пачки сигарет.

Поясню чому.

Якщо ви почнете, наприклад з половини, то коли вона закінчиться для того що б продовжити, потрібно буде купувати ще. А дійшовши до кінця, у вас залишиться ще половина, і ви подумаєте “Ой шкода викидати, викурю хоча б ще пару штук” І пішло поїхало. І ще, кожен день курите на пів сигарети менше і не пробуйте навіть курити на цілу сигарету менше і починайте пробувати цей спосіб на початку дня. Ось, що ще. А! Подолайте себе і викіньте сигарети, якщо у вас залишилося кілька штук. І не полінуйтеся купити цілу пачку сигарет і починати з цілої пачки. Адже вона остання. (В хорошому сенсі). А коли дуже хочеться курити це буде на останніх етапах, то перекусіть чим не будь смачним або пожуйте, що не будь, наприклад жуйку, цукерку або займіться чимось цікавим, відверніться.

Читайте також:  Як захистити здоров'я серця у спеку: поради кардіологів

Тепер вперед, до здорового способу життя!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КУРІННЯ СКОРОЧУЄ ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ МІНІМУМ НА 12 РОКІВ

ЛІКИ ВІД КУРІННЯ

СТОМАТОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ КУРЦІВ