Багато ознак застуди або грипу схожі з проявом коронавірусної інфекції COVID-19. Відрізнити їх допомагає кашель, розповідає видання The Daily Record.

ЗМІ опублікувало історію хвороби 25-річного Калума Уїшарта, який два тижні боровся з вразила його коронавірусною інфекцією. На прикладі цього випадку можна зрозуміти, як відрізнити COVID-19 від іншої респіраторної інфекції, тієї ж застуди.

Для COVID-19 характерний особливий кашель – надзвичайно сильний, виснажливий. Для хворого він виявляється набагато більш важким, ніж кашель, що викликається застудою.

«У мене кашель був таким агресивним, що викликав сильний біль у всій грудній клітці і навіть блювоту», – розповів перехворілий чоловік.

Крім того, кашель, що виникає при COVID-19, може проявлятися тривалими нападами, що змушують людину задихатися. У такі моменти в легенях виникають спазми, що не дозволяють вдихнути кисень.

“Ознакою коронавірусу є сильний кашель протягом години і більше, а частота таких проявів варіюється від трьох і більше за добу. Інший симптом-сильний жар в грудній частині тіла і спині”, – повідомляється в публікації.