Деякі з найбільших ризиків для здоров’я безпосередньо пов’язані з такими факторами, як неконтрольований рівень цукру та холестерину в крові, які можуть призвести не лише до збільшення ваги. Дослідження показали, що ці стани, якщо їх не лікувати, можуть призвести до скорочення очікуваної тривалості життя терміном до шести років.

Те, що ви їсте, буде визначати, як ці рівні зростатимуть і падати, а один сніданок допоможе знизити ризик смерті від усіх причин на приголомшливі 20 відсотків.

Здоровий сніданок може мати більш важливе значення для хорошого здоров’я, ніж ви вважаєте. Вчені вважають, що, розпочавши свій день із правильної їжі, ви можете продовжити своє життя на роки. Щодо відповідей, що стосуються довголіття, було б упущенням не розглянути ранкові звички людей з «блакитних зон», які надаються експертами.

Жителі цих країн стабільно доживають до свого сторіччя. Країни з блакитних зон включають Грецію, Італію, Японію та Коста-Ріку, і це лише деякі з них. Не дивно, що здорова дієта є важливою частиною довголіття, особливо вранці.

Ден Бюттнер, автор і дослідник, який був піонером у дослідженні гарячих точок довголіття, каже, що дотримання дієти, такої як рослинна дієта або середземноморська дієта, може сприяти довгому та здоровому життю.

Частина цього включає найважливіший прийом їжі в день: сніданок. Було показано, що регулярне вживання вівса значно допомагає за численних проблем зі здоров’ям, пов’язаних зі скороченням тривалості життя.

Ці фактори включають високий рівень холестерину, збільшення ваги і навіть аутоімунні захворювання та хвороби серця. Було доведено, що вживання вівсянки допомагає вирішити проблеми зі здоров’ям, що робить її ідеальним сніданком для продовження життя.