Виходячи зі свого первісного, природного стану, у людини відсутній який-небудь сторонній запах. А ось при появі того чи іншого неприродного аромату необхідно насторожитися. Адже він може служити сигналом порушень у вашому організмі.

Запах ацетону

Найбільш часто в ролі стороннього запаху виступає запах ацетону. Якщо при виконанні будь-яких фізично активних дій ви відчуваєте цей аромат – обов’язково пройдіть обстеження на наявність захворювань ендокринної системи та шлунково-кишкового тракту. Крім цього, він може свідчити про проблеми з серцем і бути одним з ознак такої страшної хвороби, як цукровий діабет.

Запах кішок

Зустрічаються люди, від яких може виходити запах кішок. Але справа зовсім не в проживанні у них вдома півтора десятка цих тварин. Найчастіше поява такого запаху свідчить про наявність у людини ознак туберкульозу або захворювання нирок. При цьому найбільш частими є саме проблеми з нирками. І, як правило, за допомогою народних засобів позбутися від подібного запаху практично неможливо.

Запах оцту

Ще одним стороннім запахом є запах оцту. Найчастіше його наявність свідчить про нестачу вітамінів, йоду, або про запалення легень. А що стосується жіночої половини людства, то в них поява даного запаху може говорити про виникнення проблем у діяльності молочних залоз.

Сподіваємося, що дана інформація допоможе вам вчасно розпізнати початок будь-якої хвороби і задавити її ще в зародку. Адже яким би не був запах – якщо він сторонній, при його появі обов’язково необхідно якомога швидше звернутися до лікаря.

Бажаємо вам цінувати себе і бути здоровими!

Джерело: Headinsider