Боротьба із зайвою вагою набуває таку запеклість, що захисникам фортеці Азова і не снилося. Схуднення – головний тренд сьогодення і майбутнього і основа сучасної моди. Що ж, мати струнку підтягнуту фігуру без зайвої ваги дійсно модно. Але як же її набути? Сучасний світ знаходить для нас сотні і тисячі способів, але базуються вони на двох основних. Це дієта і спорт. Так що має сенс порівняти їх і знайти плюси і мінуси кожного варіанту, на підставі яких ми і дізнаємося більш кращий.

Про дієти чули багато хто, але розуміють по-різному. Є люди які вважають, що дієта – це коли нічого не їси. Ні, в цьому є сенс, звичайно, але не весь. Дієта це певний набір продуктів, які ти їси і заборона на деякі інші продукти. Так само це регламентований графік прийому їжі і кількість споживаної людиною їжі. Тобто дієта дещо більш складне поняття. Ну, про плюси можна сказати, що це досить ефективний спосіб, і не вимагає особливих фізичних витрат. Правда для любителів побалувати свій шлунок, він навряд чи підійде.

Читайте також:  Як знизити ризик інсульту?

Другий спосіб – це заняття спортом. Виснажувати себе голодуванням в цьому випадку не потрібно, ну або потрібно в меншій мірі. Сучасний фітнес центр, хоч і став привабливим місцем проведення часу з саунами, басейнами, магазинчиками і спортивними барами, і спортивні тренування діють краще й ефективніше, ніж дієти, але реалізовувати такий спосіб схуднути виявляється ще важче. Не кожен подужає щоденні, часто виснажливі, спортивні заняття фітнесом або іншим спортивним виглядом. Ну, і завжди є можливість неправильно підібрати комплекс вправ і почати діяти без результату, якщо не на шкоду собі. Що й казати, краще всього не нехтувати можливістю консультацій з інструктором.

Читайте також:  4 хвороби, які пізно діагностуються лікарями

Виходить, що недоліками і плюсами рясніють обидва способи скинути зайву вагу. Проблема в тому, що ми так і не прийшли до рішення задачі з вибору оптимального варіанту. Рішення напрошується само – найкраще спробувати комбінувати ці способи. Практично у всіх фітнес-центрах зараз саме так і роблять. Спортивні тренування йдуть укупі зі спеціальною системою живлення. Таким чином досягається максимальний ефект і проблема зайвої ваги, дійсно, перестає бути проблемою. Спеціальна система харчування і підібраний особисто для вас комплекс тренувань, це найкраще вирішення питання схуднення. Схуднути легко – головне правильно підійти до цього завдання. Потрібно врахувати, що і графік дієт у фітнесі куди більш м’який ніж в інших жорстких дієтах. І спортивне навантаження, завдяки підбору індивідуального комплексу вправ, куди менш важке, ніж при цілеспрямованих заняттях певними видами спорту. А результат незрівнянно вище.

Читайте також:  Перераховані предмети побуту, які можуть вас вбити

Спорт при правильному харчуванні – найефективніший і здоровий спосіб зниження ваги!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?

ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СХУДНЕННЯ