Знання мов не тільки допомагає в подорожах і дає можливість краще розуміти чужу культуру, але й розвиває мозок. Фахівці поділилися способом, який допомагає вчити іноземну мову в більш доступній манері.

Експерти висловилися про те, що завдання по вивченню іноземної мови спрощується, якщо використовувати для цього мультфільми. Про це «ноу-хау», запропонованому лінгвістами, розповів «ВладТайм».

Якщо вивчення мови лякає складністю, спробуйте почати з перегляду мультфільмів. Анімація, яка знімається для дитячої аудиторії, не містить складних конструкцій, – фрази героїв побудовані просто і використовується базова лексика. Така порада від експертів.

Також, на їхню думку, мультфільми допомагають закріпити в пам’яті нові слова. Особливо в цьому відношенні корисні анімаційні серіали.

Читайте також:  Фізичні проблеми зі здоров'ям, які можуть виникнути через стрес

«Зазвичай персонажі мультсеріалів мають характерні особливості і вимовляють фрази, повторювані протягом усього фільму, а, отже, такі слова відкладуться в пам’яті. До того ж мультфільми бувають не тільки розважальні, але і навчальні», – констатували вчені.

Джерело: MedikForum

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News