Якщо ви володієте великим носом, це не привід засмучуватися або відразу бігти до пластичного хірурга. Цілком можна впоратися з проблемою самостійно. Для цього потрібно скористатися порадами, які допоможуть зменшити ніс візуально. У цьому вам допоможе лише тональні креми двох різних відтінків.

Візьміть тональник під ваш колір шкіри і дещо темніший. Також для зручності вам потрібна компактна пудра і спонж, щоб правильно нанести макіяж.

З допомогою темного тону ми істотно скоротимо обсяги носа, а світлими допоможемо збільшити деякі області. Якщо ви хочете зробити ніс тонше, то розподіліть темну тональну основу на крилах носа, а світлу — на переніссі і спинці. Приховати довгий ніс допоможе інший метод. Треба затемнити кінчик носа, а перенісся покрити світлим тональником.

Просто зменшити ніс слід так: покрити його тональним кремом, який темніше основного хоча б на півтону. При цьому подбайте про те, щоб всі лінії були згладженими, не було різких переходів від одного кольору до іншого.

Природності допоможе додати спонж, змочений у воді. Ним можна видалити надлишки крему. Після цього наносіть пудру, яка допоможе закріпити результат і не розтектися макіяжу.

Можливо, у вас залишиться відчуття, що частини тіла неспіврозмірні на обличчі. Для цього можна збільшити інші частини, наприклад, очі. Також корисно подовжити брови, що візуально також зробить ніс менше. Зрозуміло подбайте про належну зачіску, так як вона грає важливу роль. Краще відмовитися від чубчика і надмірно відкритого обличчя.

Джерело: 7mednews