Вологі серветки, якими багато хто охоче користуються в побуті і в поїздках , покликані полегшувати людині життя і служити оздоровленню , позбавляючи шкіру від небезпечних мікробів. Але з’ясувалося , що й самі серветки можуть ховати в собі серйозну загрозу для організму. Причому навіть ті з них , які повинні бути абсолютно безпечними – для немовлят.
 
Негативний випад у бік цього засобу гігієни дозволили собі дерматологи . Причина тому – почастішали випадки шкірної алергії після використання таких серветок. Ці випадки зареєстровані у всьому світі.
 
У пресу просочилися дані , які , ймовірно , не були призначені для того , щоб стати надбанням широких мас . Повідомляється , зокрема , що використання вологих серветок викликало 11,3 % шкірних реакцій , зафіксованих у 353 пацієнтів у минулому році. Раніше показники були нижчими : 8,4 % – в 2012 році і 3,5 % реакцій – в 2011-му. Особливо насторожує те , що ця статистика враховує використання виробів для немовлят , які , здавалося б , апріорі мають ретельніше перевірятися на предмет потенційної шкоди . Ця інформація була розголошена виданням Sydney Morning Herald .

Читайте також:  Названо ознаки тривожного розладу для звернення за допомогою

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД КОМЕДОНІВ НА ШКІРІ
 
Імовірно причиною алергічних реакцій є засіб , яким просочують серветки – це антибактеріальна рідина, що містить консервант метілізотіазолінон . Даний компонент найчастіше і провокує дерматити.