Вживання однієї скибочки бекону щодня збільшує ймовірність розвитку старечого недоумства на 44%. Це ще одне дослідження з приводу небезпеки переробленого м’яса.

Вживання переробленого м’яса у вигляді сосисок, бекону і ковбаси істотно збільшує ризик розвитку старечого недоумства, як показало дослідження.

Його висновки припускають, що навіть одна скибочка бекону щодня підвищує ризик розвитку цієї невиліковної хвороби на приголомшливі 44%. А деякі з нас не мислять дня без сосисок, ковбаси або бургерів.

Однак м’ясоїдів не варто впадати у відчай, так як здійснило це дослідження вчені також виявили, що вживання непереробленого м’яса, включаючи яловичину, свинину і баранину, може захищати від старечого недоумства.

Читайте також:  При якій кількості кукурудзи можна погладшати

В ході спостережень отримували 25 г переробленого м’яса в день люди мали на 44% більш високий ризик розвитку старечого недоумства з урахуванням всіх інших факторів ризику. Але ті, хто отримував 50 г непереробленого м’яса, майже на 20% рідше стикалися з деменцією.

Вчені з Університету Лідса досліджували можливий зв’язок між вживанням м’яса і старечим недоумством на основі інформації по 500 000 чоловік.

Деменція залишається невиліковним захворюванням, і коли воно вже виникає, його поки неможливо не тільки вилікувати, але навіть уповільнити. У зв’язку з цим вкрай важливо займатися профілактикою і знати про те, які фактори ризику цієї недуги, і як знизити його небезпеку, пише The Daily Mail.

Читайте також:  Експерт розповіла про користь ферментованих продуктів