Деякий час тому зарубіжні вчені заявили, що вживання яєць може підвищувати ризик серцевих недуг. У новому дослідженні фахівці встановили, коли з’їдені за сніданком яйця дійсно можуть шкодити.

Співробітниками Техаського університету були проведені два експерименти, щоб з’ясувати, наскільки істотною може бути шкода від яєць, що вживаються на сніданок. Насамперед із боку ряду вчених було висловлено думку про те, що курячі яйця є багатим джерелом холестерину і тому їх щоденне споживання ніяк не можна вважати здоровою звичкою. Звучала навіть думка про те, що вживання яєць в цьому плані завдає людському здоров’ю шкоди більше, ніж горезвісний фастфуд, сприяючи розвитку атеросклеротичних явищ, передінфарктних і передінсультному стані.

Читайте також:  Стрункі зовні люди фактично можуть страждати на ожиріння

Однак проведені експерименти не підтвердили такої властивості яєць. Їх автори констатували, що регулярне вживання яєць зовсім не призводить до надлишку насичених жирів в організмі, які б могли сприяти виникненню проблем з серцем і судинами.

“Для здорових людей немає обмежень на споживання яєць”, – підсумували автори роботи.

Але в той же час цей висновок учених належить до вживання «яєць без шкідливих добавок» – тобто без супроводу у вигляді масла, бекону або ковбаси. Дослідники відзначили, що часто, говорячи про яйця на сніданок, люди мають на увазі смажену яєчню, яка містить у собі додаткові інгредієнти, що значно підвищують жирність і калорійність страви в цілому. Вживати яйця в такому комплекті фахівці не рекомендують.

Читайте також:  Лікар назвала 4 продукти, які знижують тиск без ліків

Джерело: МедікФорум