Лікар-дієтолог Олена Ігнатікова розповіла про те, що певні продукти харчування пригнічують імунну систему. А це особливо небезпечно під час сплеску захворюваності COVID-19.

Олена Ігнатьєва розповіла, що зараз особливо важливо не налягати на продукти харчування, які знижують активність імунних клітин. Насамперед, мова йде про солодощі.

Якщо у ваших продуктах чи напоях підвищений вміст цукру, то імунітет може ослабнути, а сприйнятливість перед вірусними інфекціями зросте. Отже, хоч би як були нам дороги різного роду тортики, тістечка і солодкі соки, краще звести їх вживання до мінімуму.

За словами Ігнатикової, у цих продуктах та напоях міститься так званий доданий цукор, який кілька годин після їди пригнічує імунну активність. І в цей момент ймовірність людини зіткнутися з вірусом, який почне розмножуватися в організмі, є найвищою.

Добре відомо, що при порушеннях вуглеводного обміну у людей виникає діабет і одночасно з цим зростає вразливість перед інфекційними хворобами. Зараз, коли в Україні відзначаються всі ознаки нової хвилі коронавірусної інфекції, а рівень колективного імунітету країни опустився до 7%, треба бути особливо обережними зі своїм харчуванням.