Експерти дали свої рекомендації щодо вибору продуктів до Великодня.

Напередодні світлого свята Великодня, яке православні християни відзначать 28 квітня, експерти опублікували список рекомендацій щодо вибору продуктів до свята.

Наприклад, при виборі яєць експерти радять звертати увагу на їх зовнішній вигляд і дату сортування. Яйце має бути рівне, правильної форми, рівномірного забарвлення, без пошкоджень, крові, пір’я і слідів посліду. Також яйця не рекомендується купувати поза магазинами, наприклад, з кузова машин. Зберігати столові яйця можна від 8 до 25 днів, а у вареному вигляді – не більше 36 годин.

При цьому вони радять мити яйця з милом перед приготуванням, а варити їх слід на менш 10 хвилин після закипання води. Сирі яйця їсти не слід.

Читайте також:  П'ять способів позбавитися від неприємного запаху у взутті

Для фарбування яєць слід використовувати тільки дозволені харчові барвники і лушпиння цибулі.

Що стосується сиру, то він повинен мати білий колір і злегка кислуватий запах. У нежирному сирі допустима мінімальна кількість сироватки, яка виділилася. Упаковка сиру повинна бути герметичною, на ній має бути відповідне маркування: «сир», «сирний продукт».

Нарешті, при виборі готової паски потрібно дивитися на склад: там повинні бути яйця, вершкове масло і цукор, а не яєчний порошок, маргарин і підсолоджувач. Верхівка повинна бути сухою. Експерти не рекомендують вироби, які посипані різнобарвним кондитерськими кульками – краще зупинитися на пасках з натуральною посипкою, наприклад, з подрібненими горіхами.

Читайте також:  102-річна жінка розповіла, як прожила стільки років