Високий рівень холестерину збільшує ризик серцевих захворювань та інфаркту. Досягти нормальних показників речовини в організмі можна за допомогою ліків, проте в першу чергу лікарі радять змінити спосіб життя.

Дієтолог Роб Хобсон (Rob Hobson) розповів про дешевий продукт, який не тільки знижує рівень холестерину в крові, але і володіє іншими корисними властивостями. Йдеться про груші.

В інтерв’ю Express.co.uk він пояснив, що в груші міститься велика кількість розчинної клітковини, відомої як пектин. “Розчинна клітковина в кишечнику перетворюється на щось на зразок гелеподібної речовини, потім вона зв’язується з холестерином і виводиться з організму”, – розповів Хобсон.

Читайте також:  Як розпізнати нездорову родимку? Рекомендації дерматолога

Дієтолог зазначив, що вчені провели досить багато досліджень пектину, які довели його здатність знижувати рівень холестерину. Лікар додав, що речовина міститься не тільки в грушах, але і в інших фруктах, наприклад, в яблуках і цитрусових.

Крім того, груші багаті антиоксидантами, які допомагають організму боротися з вільними радикалами. Крім цього, фрукт здатний знижувати ризик розвитку серцево-судинних захворювань, про що вчені розповіли в дослідженні, опублікованому в журналі Current Developments in Nutrition.