Нерідко до серйозних проблем зі здоров’ям призводить неправильне харчування. Однак це переростає в харчові звички, яких людина дотримується регулярно. В такому випадку збиток здоров’ю збільшується. Експерти назвали виданню “Рідус” найнебезпечніші харчові звички.

Дієти і обмеження

Позбавляючись від зайвої ваги, люди забувають про найпростіші правила харчування і починають морити себе голодом, а також вживати продукти, які не дають організму необхідних поживних речовин для постійної життєдіяльності. Неправильні дієти призводять до набору ваги, випадання волосся, ламкості нігтів, погіршення стану шкіри та інших більш серйозних проявів.

Спроби заїсти стрес

Трапляється і зворотне – люди намагаються заїсти стрес, але це ні до чого доброго не призведе, оскільки сприяє набору ваги і всіма витікаючими з цього проблемами. Дієтологи радять не звикати до заїдання стресу і вихлюпувати негативні емоції при заняттями хобі або яким-небудь видом спорту.

Читайте також:  Як енергетичні напої впливають на в'язкість крові

Мізерне харчування

Щоденне харчування має бути різноманітним і обов’язково містити фрукти, овочі та зелень. У них знаходяться макроелементи і вітаміни, без яких організму важко буде виконувати свої функції. Їх недолік позначається і на зовнішньому вигляді людини. А також проявляється на волоссі і шкірі.