Щоденне вживання декількох часточок апельсина у вашому раціоні суттєво поліпшить функціональність травлення, знизить холестерин і навіть запобігатиме ризику смертельних захворювань. Сонячний фрукт, багатий вітаміном С, може надати профілактичну дію проти кількох видів раку та серцево-судинних недуг.

Як повідомив журнал “Eat This”, солодкий цитрус має безліч корисних властивостей, і дієтологи нерідко рекомендують їсти апельсини охочим знизити вагу, налагодити апетит і зміцнити імунну систему. Однак головна здатність цього екзотичного фрукта відкрилася під час дослідження у 2017 році.

У дослідженні, опублікованому в NCBI, взяли участь 13 421 учасник. Щоденне вживання апельсина як окремого продукту або як інгредієнта салату чи фрешу протягом 10 років показало приголомшливі результати в галузі подолання хронічних захворювань серця. Чим більше учасники отримували вітаміну С, тим менше вони зазнавали ризиків смерті, пов’язаних зі слабкою судинною системою.

Також у межах цього експерименту було показано, що більш високі концентрації лимонної кислоти, яка міститься в апельсинах, ефективні в зниженні проліферації ракових клітин стравоходу, що спричиняють їхню загибель.

Тож фахівці зі здорового харчування закликають не нехтувати природним вітаміном С і максимально урізноманітнити свій раціон апельсинами, лимонами та грейпфрутами.