Британський фонд Серця (BHF) вказав, що занадто багато цукру може сприяти збільшенню ваги, ожиріння і карієсу. Вживання занадто великої кількості шоколаду може значно збільшити ризик серцевих захворювань, деяких видів раку і діабету 2 типу.

Крім того, надлишок насичених жирів у вашому раціоні може підвищити рівень «поганих» ліпопротеїнів низької щільності в крові, що збільшує ризик інсульту, передає Express.

“Більшість людей їдять занадто багато насичених жирів”, – попередила NHS.

Чоловікам слід з’їдати не більше 30 г насичених жирів в день, а жінкам – не більше 20 г; для дітей має бути ще менше.

Перш ніж закінчити шоколадку, обов’язково перевірте етикетку з харчуванням, щоб дізнатися, скільки в ній жиру.

“Одна маленька плитка шоколаду в середньому дає 250 ккал (які часто з’їдаються за кілька хвилин). Це еквівалентно 10 відсоткам від рекомендованої денної норми для чоловіків і 12 відсотків від рекомендованої жінки”.

Medical News Today додала, що вживання шоколаду «давно асоціюється з гіпертонією». Шоколад зазвичай містить багато калорій, тому він так легко може привести до збільшення ваги.

Скільки шоколаду – це занадто багато шоколаду?

WedMD припустив, що “однієї або двох унцій в день більш ніж достатньо” – це приблизно 56 г. Враховуючи, що велика плитка шоколаду важить близько 200 г, це означатиме, що ви повинні з’їсти не більше чверті плитки шоколаду за 24 години. Якщо ви споживаєте більше калорій, ніж спалюєте за день, ви набираєте вагу.