Медіа-видання Life Hacker з США у своїй публікації заявляє, що значні порції м’ясопродуктів слід пов’язувати з раннім розвитком деменції. У той же час дана їжа не завжди є головною причиною виникнення небезпечного вікового захворювання.

Вчені з Університету Лідса у Великобританії провели дослідження, присвячене впливу хот-догів і гамбургерів на стан головного мозку. Фахівці намагалися виявити зв’язок між кількістю споживання м’ясопродуктів і розвитком названого захворювання.

Дослідники піддали аналізу дані понад 500 тисяч чоловіків і жінок у віці 46-69 років, які були зібрані британським біобанком протягом 2006-2010 років. Вчені встановили, що у осіб, які з’їдають щодня не менше 25 грамів м’ясопродуктів, що включає велику скибочку бекону, ризик розвитку деменції зростав на 44%.

Читайте також:  Названо корисні властивості лаврового листа для організму

Дослідники відзначають, що із загальної кількості вивчених даних лише в 2896 випадках протягом восьми років у чоловіків і жінок діагностували деменцію. Даний діагноз виносили частіше представникам сильної статі.

Вчені підкреслили, що слід брати до уваги необхідність зменшення споживання продуктів з м’яса, до того ж це корисно для здоров’я. Поряд з цим необхідні додаткові дослідження.