Вживання цибулі допомагає знизити загрозу розвитку онкології. Цей овоч надійно захищає артерії та сприяє стабілізації рівня цукру в крові.

Медики рекомендують вживати цибулю у сирому вигляді. У цьому овочі містяться речовини, які сприяють очищенню артерій та судин від відкладень холестерину. Це підтвердило недавнє опитування жителів Пакистану, які мають вкрай низький рівень загрози розвитку ракових хвороб. Виявилося, що пакистанці щодня з’їдають щонайменше дві цибулини.

У цибулі міститься безліч корисних мікроелементів і речовин, серед яких залізо, кальцій і селен. Також у ній присутні водорозчинні вітаміни.

Вона чудово виводить з організму токсини та знижує рівень холестерину та цукру в крові. Медики рекомендують вживати цибулю при захворюваннях серцевої та судинної системи, при онкології, діабеті, ожирінні та остеопорозі. Овочі мають антибактеріальні та антиоксидантні властивості.

Селен, що міститься в овочі, сприяє придушенню росту пухлинних клітин. У свою чергу кверцетин підвищує адгезію заражених одиниць, а аллілсульфіди блокують реплікацію ДНК у заражених ділянках.

Флавоноїди пригнічують ріст ракових клітин у товстій кишці та печінці. Наукові дослідження підтвердили, що вживання цибулі в їжу допомагає знизити ризик виникнення раку шлунка, кишечника, стравоходу та передміхурової залози.

При цьому овоч рекомендовано з обережністю приймати при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Особливо цибуля небезпечна при гастриті та виразковій хворобі. Також її небажано вживати при алергії та шкірному свербіні.