Сухе повітря може привести до великих проблем для організму. Починаючи від пересихання шкіри і закінчуючи переміщенням вірусів по квартирі. Рішення цієї проблеми є зволожувач повітря. У чому ще плюси цього приладу? Читайте в нашому матеріалі.

Покращує сон

Одна з причин хропіння — сухість у носі та горлі. Зволожувач повітря допоможе вирішити цю проблему. Залиште його на всю ніч у спальній кімнаті, і ви відчуєте зміни. Прилад буде контролювати баланс вологи, перешкоджати появі сухості в дихальних шляхах і тим самим зменшить хропіння.

Якщо у вас тривожний сон, ви постійно прокидаєтеся, зволожувач допоможе і в такому випадку. Додайте дві-три краплі ароматичної олії, наприклад лаванди, м’яти або бергамота, ємність для води і залиште на ніч. Так ви будете почувати себе набагато краще, а сон буде міцним і здоровим.

Поліпшить стан шкіри

Зволожувати шкіру потрібно не тільки зсередини, але і зовні. Особливо це важливо восени і взимку, коли включають батареї. Вони сушать повітря, з-за цього сильно лущиться шкіра. Нехай в зимовий час зволожувач працює і вдень і вночі. Так ваша шкіра завжди буде в прекрасному стані.

шкіра

Перешкоджає застуді

Сухе повітря в приміщенні — найкраще середовище для розмноження вірусів. Зволожувач повітря допомагає уникнути цього і зменшує ризик захворювання. Якщо ви застудилися, додайте ефірні масла у воду. Добре підійде олія анісу, ялівцю, чайного дерева, евкаліпта і розмарину. Вони володіють антивірусними і антибактеріальними властивостями. Мастила зменшують кашель та чхання і покращують опірність організму інфекціям.

Піклується про кімнатні рослини

Взимку грунт рослин стає сухим, що може призвести до скидання листя і навіть загибелі рослин. Зі зволожувачем цього можна уникнути. Тому якщо ваша квартира більше нагадує ботанічний сад, такий прилад вам точно потрібен.

Кімнатні рослини

Зберігає зовнішній вигляд меблів

Пересушене повітря може зіпсувати загальний вигляд в квартирі: на дерев’яних меблів, підлогах і дверях утворюються тріщини і щілини. Меблі стають непридатними, відбувається відшарування шпалер і фарби. Щоб не довелося знову робити ремонт, періодично включайте зволожувач повітря, особливо взимку. Так ви продовжите термін служби меблів і надовго збережете їх новий вигляд.

Джерело: The challenger