Навіть найздоровіша їжа не вільна від ризиків. За даними органів охорони здоров’я, надмірне споживання овочів, багатих на оксалати, може призвести до серйозних наслідків для здоров’я, таких як каміння в нирках та запалення. Рослинна їжа є основою здорового харчування, але, хоча вона містить велику кількість антиоксидантів, вона також містить антиживильні речовини.

При надмірному споживанні вони можуть завдати істотної шкоди організму. Оксалат є сумно відомим антинутрієнтом, який, як відомо, заважає природним механізмам загоєння та відновлення організму та викликає запалення. Продукти з високим вмістом сполуки, такі як чай, ревінь, огірок та карамбола, важливо вживати у помірних кількостях.

Читайте також:  Рак: чотири олії при смаженні виділяють токсини, які сприяють хворобі

Щавлева кислота або оксалати визначаються як невеликі молекули, що містяться в різних овочах та горіхах, які, подібно до кальцію, зв’язуються з утворенням кристалів.

Urology of Virginia пояснює:

«Оксалати не тільки можуть викликати утворення каменів у нирках, але також можуть бути відповідальні за широкий спектр інших проблем зі здоров’ям, пов’язаних із запаленням, аутоімунітетом, мітохондріальною дисфункцією, порушенням мінерального балансу, цілісністю сполучної тканини, проблемами із сечовивідними шляхами та поганим само. функція кишечника».

Побічні ефекти, про які повідомлялося після надмірного споживання щавлевої кислоти, також включали ушкодження сполучної тканини, неврологічну функцію та тканини нирок та сечового міхура. З’єднання завдає шкоди, головним чином, зв’язуючись із кальцієм і перешкоджаючи його засвоєнню.

Читайте також:  Профілактика діабету та артриту: який сік допоможе у лікуванні 7 хвороб