Вчені з США заявили, що вживаючи певні продукти, людина забезпечує себе більш тривалим життям.

Вуглеводи – невід’ємна частина будь-якого раціону харчування. Однак деякі люди намагаються мінімізувати його споживання, вважаючи що це забезпечить їх більш міцним здоров’ям. Американські експерти вирішили з’ясувати, чи правильно вони роблять.

Дослідники у своєму експерименті перевірили дані 432 179 людей, які живуть в 20 країнах Європи, Азії та Північної Америки. Всього він провели вісім досліджень.

Експерти враховували вік, стать, наявні захворювання, шкідливі звички та відносні частки продуктів харчування в їх раціоні. З’ясувалося, що у людей, раціон яких в середньому на 50% складається з вуглеводів, мають тенденцію довголіття. А люди, що споживають більше 70% і менше 40%, ризикують померти раніше, ніж належить.

Читайте також:  Дієтолог розповів, який сніданок вважає найкориснішим для фігури

Наприклад, тривалість життя при часткою вуглеводів в 50% у досягли 50 років людей вимірювалася в 33,1 рік. А у тих, чий поріг споживання не перевищував 30% – 29,1 року. Однак люди, які не їдять вуглеводи взагалі, замінюючи їх тваринними жирами і білками, більше інших ризикують померти раніше.