Вживання яблук допомагає знизити рівень холестерину і разом із ним ризик серцево-судинних захворювань, включаючи ІХС, ішемічну хворобу серця.

Ішемічна хвороба серця часто викликається жировими відкладеннями, що накопичуються на стінках артерій, які живлять кров’ю органи. Люди з високим рівнем холестерину також схильні до розвитку серцевих захворювань.

Лікар Ріанна МакКлімонт розповіла, що для зниження холестерину важливо вживати достатньо клітковини, пише видання Express. Одним із найкращих джерел клітковини є яблука. За словами медика, вживання трьох яблук на день може давати позитивний ефект, коли йдеться про необхідність знижувати холестерин.

«Дослідження показують, що вживання трьох грамів розчинної клітковини на день – кількість, яку ви отримаєте із трьох яблук вагою 28 грамів кожне – може допомогти знизити рівень холестерину», – повідомила лікар Ріанна МакКлімонт

В цілому, каже експерт, збільшити споживання клітковини можна, вживаючи більше фруктів, овочів, цільнозернових продуктів, бобових.

Крім того, для запобігання проблемі високого холестерину та її усунення важливо дотримуватися загального здорового способу життя – це порушення зазвичай пов’язане з вживанням насичено жирної їжі, а також з недостатньою фізичною активністю, надмірною вагою та споживанням занадто великої кількості алкоголю.