Гриби не тільки низькокалорійні, але і багаті вітамінами, мінералами і антиоксидантами . Вони також представлені в тисячах різновидів, найбільш поширеними з яких є шиїтаке, портобелло, білі гриби. Гриби відмінно підходять для рослинної, кето і палеодієти. Але якщо вам не вистачає смаку м’яса, спробуйте замінити свинину, яловичину або курку грибами.

Користь грибів для здоров’я

Містить вітаміни групи В і вітамін D. Гриби містять велику кількість необхідних вітамінів групи В, щоб ви могли залишатися на ногах протягом дня. Вони також є одним з небагатьох продуктів рослинного походження з вітаміном D, який допомагає зберегти здоров’я наших кісток, зубів і м’язів.

Зміцнюють імунне здоров’я – вони є хорошим джерелом селену, важливого мікроелемента, який стимулює вироблення імунних клітин для кращого захисту від хвороб. Природні противірусні та антибактеріальні властивості грибів також підтримують вашу імунну систему.

Боряться із запаленням – потужні антиоксиданти, що містяться в грибах, допомагають боротися із запаленням. Вони захищають клітини від пошкоджень, які в іншому випадку можуть привести до серйозних захворювань.

Знижують рівень холестерину – самі гриби не містять холестерину, але вони багаті хітином і бета-глюканом. Ці волокна допомагають знизити рівень поганого холестерину, пов’язаного з серцевими захворюваннями та інсультом.

Бореться з ознаками старіння – два антиоксиданти в грибах, ерготіонеїн і глутатіон, старанно захищають тіло від стресу, що викликає видимі ознаки старіння. Ці два антиоксиданти особливо багаті білими грибами.

Джерело: Food.news