Низька якість сну надає негативний ефект на все здоров’я цілком, включаючи фізіологічні та психічні аспекти. На тлі пандемії коронавірусу нам особливо важливо висипатися, щоб зміцнювати імунітет.

Волоський горіх. Один з кращих джерел гормону мелатоніну, який регулює цикли сну. З’їжте жменю волоських горіхів перед сном, і вночі ви добре відпочинете. Також вони містять жирні кислоти Омега-3, що перетворюються в докозагексаєнову кислоту (ДГК) в організмі. А ДКГ збільшує виробництво серотоніну – компонента, що викликає сонливість.

Жирна риба. У жирній рибі містяться кислоти Омега-3 і вітамін С, що допомагають стимулювати виробництво серотоніну в мозку. Це вкрай важливе для якісного нічного відпочинку хімічна речовина.

Читайте також:  Чи потрібно користуватися зубною ниткою і як це робити правильно

Ківі. Улюблені багатьма росіянами екзотичні фрукти багаті серотоніном, що допомагає регулювати цикли сну. У них багато вітаміну C і каротиноїдів, також сприяють більш швидкому і глибокому зануренню в сон.

Мигдаль. Цей горіх – найбагатше джерело мелатоніну. У ньому також міститься магній, що підвищує якість сну.

Гіркі вишні. Містять мелатонін, триптофан, калій і серотонін – всі ці компоненти корисні для занурення в сон. Більш того, в гірких вишнях є поліфеноли, також регулюють процеси сну і пробудження, пише The Health Site.