Серед усіх відомих способів спалювання калорій секс для 90% людей буде знаходитися на першому місці. Звичайно ж, хтось обирає заняття спортом, але отримувати величезне задоволення і задоволення, паралельно спалюючи калорії – подарує вам тільки він! Вчені багато ламали голову, скільки ж калорій «йде» під час приємного любовного процесу. Але один факт залишається ясним – секс корисний для здоров’я. Давайте розкриємо всі карти!

Що і скільки: короткий посібник для відмінників у спальні

В середньому, під час статевого акту, людина здатна позбутися від 100 до 200 калорій на годину. Але можливо навіть збільшити дані показники — як кажуть, «справа майстра боїться»!

Пристрасні поцілунки

Не забувайте частіше цілувати свого партнера. Лише від поцілунків можна спалити до 5 калорій у хвилину. Тому почніть свій процес з приємних поцілунків і не давайте лічильником калорій зупинятися!

Знімання одягу

Одне італійське дослідження виявило дуже цікавий факт: процес роздягання перед сексом здатний спалювати достатньо калорій. При цьому спробуйте максимально урізноманітнити свої методи роздягання, знищуючи при цьому зайві калорії.

Ласки

Процес прелюдії також украй важливий для спалювання калорій у вашому організмі. Намагайтеся бути максимально активними під час цього, і ви зможете досягти хорошого результату, занісши довгу цифру в таблицю знищених калорій. Більше 25 калорій за кожні 15 хвилин – таку кількість ви зможете спалити, тільки перебуваючи в стадії грайливих ласок.

Масаж

Не відмовляйтеся від масажу перед самим сексом – це не тільки простимулює кровообігу в організмі, але і допоможе спалити необхідну кількість калорій.

«Брудні» танці

Дуже активні або енергійні танці перед сексом здатні спалити у вашому організмі до 200 калорій. І це тільки за перші десять хвилин! Чим більш звабливіші ваші рухи, тим краще. Крім того, всі ті ж італійські вчені з’ясували, що жінка може збудитися набагато швидше за допомогою танцю.

Оргазм

І завершіть всі нарешті на позитивній ноті! Адже в результаті оргазму спалюється до 100 калорій в організмі.

Ключовим є не тільки дотримання вище перерахованих методів, але і збуджений, пристрасний стан під час сексу. Чим більше ви рухаєтеся, чим сильніше і частіше б’ється серце від киплячої пристрасті навколо – тим більше калорій ви вдало спалите в результаті.

Джерело: HeadInsider