Сосиски не можна вважати корисним продуктом, але з певною частотою їсти їх все-таки можна без серйозного ризику для здоров’я. Лікар-дієтолог пояснює: вживати продукт слід не частіше разу на тиждень.

Думкою про те, як часто можна їсти сосиски без ризику для здоров’я, поділилася дієтологиня Дар’я Русакова. Лікарка порадила контролювати кількість цього продукту в раціоні, оскільки часте його вживання може привести до надмірної дозуванні небажаних, навіть небезпечних компонентів.

Говорячи про те, як часто можна їсти сосиски, не шкодячи організму, фахівець порекомендувала обмежитися одноразовим прийомом в тиждень.

“Якщо ви їсте сосиски один раз в тиждень, то нічого страшного для здоров’я і фігури не станеться. Але якщо ви їсте їх кожен день, то це шкідливо. У сосисках дуже багато надлишкової солі, жиру, а також недостатня кількість білка”, – розповіла Рускова виданню Nation News.

Читайте також:  Вчені розповіли про користь вживання горіхів: можуть збільшити шанси на здорову старість

Лікарка також пояснила: щоб вживати їх без ризику для здоров’я, потрібно додатково в комплекті є зелень, свіжі овочі – поєднувати сосиски з крупами, макаронами не слід.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News