Інтернет-видавництво The Sun повідомило новини у сфері особистої гігієни. Представник фармацевтичної компанії Chemist Click Аббас Канані визначив оптимальний час ухвалення душу.

Фахівець із Великобританії вважає, що для оптимального очищення шкірних покривів від бактерій та бруду достатньо 8-10 хвилин на день, оскільки більш тривалі водні процедури можуть спричинити подразнення та сухість шкіри.

“Якщо занадто довго приймати душ, особливо гарячий, шкірний покрив може втратити натуральний жир, внаслідок чого він стане сухим”, – зазначив експерт.

При цьому Аббас Канані уточнює, що присвячувати миття тіла слід щонайменше п’ять хвилин. Менша кількість часу не дозволить повністю усунути шкірний жир і пил, що накопичився за день.

Слід користуватися натуральними мочалками середньої чи м’якої жорсткості, щоб не пошкодити верхній шар епідермісу. При купанні оптимально використовувати воду температурою не вищою за 40 градусів.

Волосся і тіло після прийому ду рекомендується споліскувати більш прохолодною водою. Після прийому водних процедур можна нанести на шкіру натуральний зволожуючий крем.