Японська культура робить великий акцент на стрункість і здоров’я, тому більшість населення Японії складають худі люди. Характерною рисою вигляду середньостатистичного японця є його тонке тіло. Це не тільки гени, але і прихильність до здорового харчування і способу життя. Як було виявлено, дотримання західного способу життя порушує традиційне складання цієї нації і призводить до виникаючою від нього хвороб.

Ось деякі традиційні секрети природної гнучкості та гарного здоров’я японців:

1. Свіжа їжа

Японські ресторани і домашня кухня в значній мірі сприяють збереженню натурального смаку і кольору їжі. Для того, щоб зберегти її як можна більш свіжою, широко використовується така техніка приготування, як бланшування.

Читайте також:  Онкологія: симптоми розладу шлунка можуть вказувати на рак печінки

Бланшування

Бланшування – це метод, при якому продукти спочатку занурюються в киплячу воду, а потім зберігаються в холодній воді, щоб призупинити процес їх приготування. Тому традиційна японська кухня включає в себе безліч натурально забарвлених продуктів і страв.

2. Сніданок обов’язковий

Звичка починати день з гарного сніданку означає, що японці не голодують до обідньої перерви, не перекушують пізнім ранком, а також не вживають напої протягом дня.

3. Маленькі порції

Маленькі порції

Щоб уникнути відчуття голоду, японці часто їдять невеликими порціями замість великого одноразового прийому їжі. Це допомагає їм уникнути переїдання, голодування і підтримувати обмін речовин протягом дня.

Читайте також:  У яких людей кава викликає неприємні відчуття: пояснює лікар
4. Їжа з високим вмістом води

Меню в типовому японському домі включає суп, рис, рибу і зелені овочі. Японська кухня володіє найвищим вмістом води порівняно з кухнями всіх інших національностей. Це робить японські страви набагато більш здоровими. Така комбінація продуктів, як суп і зелені овочі, легко переноситься шлунком і сприяє процесу травлення. Їжу, багату високим вмістом води, легко приготувати, а, крім того, вона робить вечерю досить поживною.

5. Обмежене вживання молочних продуктів

Риба

В Японії ніколи не було високого рівня споживання молочних продуктів, бо їх надлишок може призвести до збільшення ваги. Потреба японців у кальції задовольняється з допомогою свіжої зелені і риби.

Читайте також:  Лікар назвала найкращий спосіб запобігти раку
6. Зниження рівня вживання масел

У той час як азіатське суспільство споживає багато олії, що призводить до ожиріння і серцевих захворювань, в японській кухні використовується його незначна кількість.

7. Відсутність зловживання солодощами

Японські десерти не дуже солодкі і не важкі. В основному, вони являють собою невеликі солодощі в індивідуальній упаковці. На відміну від більшості азіатських десертів, японські солодощі не перевантажені калоріями.