Лікар-дієтолог Олена Соломатина пояснила користь повної відмови від солодкого.

За словами Соломатиної, з організмом нічого не станеться, якщо відмовитися від продуктів із доданим цукром. Зазвичай не прийнято вважати цукрозміщувальними продуктами гарбуз, картопля, буряк, з яких цукор надходить в організм. До того ж цукор надходить із хліба, круп, овочів, фруктів.

Тому можна сміливо відмовлятися від цукерок, десертів, тортів, цукру в каві та інших солодощів – їх замінять вказані та інші продукти.

Також лікар підкреслила, що важливим є не стільки сам цукор, скільки його кількість. Тому що потрібно споживати стільки цукру, скільки організм реально може витратити. А якщо від цукру відмовитися зовсім, то організм деякий час зможе компенсувати його нестачу.

«Не такий страшний цукор, як його кількість. Якщо цукру надходить більше, ніж людина може витратити, навіть з тієї ж картоплі, гарбуза, буряка, які не прийнято вважати, що вони містять цукор, якщо ми приберемо доданий, то добре зітхнуть підшлункова, печінка, судини, мозок, шкіра, волосся. весь наш організм», – зазначила Олена Соломатина.