Від аномальної спеки багато хто воліє рятуватися за допомогою кондиціонера. Однак найчастіше холодне повітря призводить до того, що людина застуджується. Лікар-терапевт Тетяна Романенко розповіла, як уникнути хвороби через кондиціонер.

Різкі перепади температури

В інтерв’ю радіо Sputnik фахівчиня зазначила, що, в першу чергу, для цього потрібно не допускати різких перепадів температури. Тому на кондиціонері слід встановити правильний температурний режим. “Якщо ви зайшли зі спекотної вулиці, то не треба включати кондиціонер відразу на 16 градусів. Тобто температурний інтервал повинен бути не більше 6-8 градусів”, – пояснила Романенко і додала, що це правило також стосується автомобілів.

Читайте також:  Ці 7 видів чаю допоможуть вам прожити довше

Правильна установка кондиціонера

Вкрай важлива правильна установка кондиціонера. “Тобто ми не повинні сидіти під кондиціонером. Відстань від нього до працюючої за столом людини має бути півтора-два метри”, – підкреслила лікарка. Крім того, кондиціонер не повинен бути спрямований на людину. Замість цього холодний потік повітря слід направити в сторону.

Чистка фільтрів

Щоб уникнути хвороби, потрібно не допускати, щоб в кондиціонері накопичувалися пил і бактерії. Тому не варто забувати про регулярне чищення фільтрів пристрою.