Дуже рідко, але все ж іноді рак вдається зупинити тоді, коли в це вже складно повірити. Такі випадки найчастіше пояснюються індивідуальними обставинами. Але є думка, що на ймовірність успіху може вплинути дієта.

Психотерапевтка, що спеціалізується на роботі з паліативними раковими хворими Келлі Тернер провела дослідження, щоб з’ясувати, чи є зв’язок між «чудовими» випадками перемоги над хворобою і тим, яку їжу їли пацієнти.

Тернер зазначила, що зустрічала в своїй практиці чимало людей, які були впевнені, що їм залишилося жити лічені дні, але у них раптово наступала ремісія. Хвороба в ряді випадків відступала ненадовго, але кілька пацієнтів прожили вже більше двох років, їх стан стабільно і покращується.

Читайте також:  2 популярні соуси збільшують ризик високого тиску

Як вважає дослідник, це пов’язано з тим, що на певному етапі пацієнт змінював образ життя. Вона посилається на дані кількох наукових робіт, які показують, що раціон, на 50% складається з рослинних продуктів, продовжує життя пацієнтів з різними важкими захворюваннями. Такий раціон повинен в основному складатися з фруктів і овочів, з невеликою кількістю злаків, горіхів, риби, м’яса, молочних продуктів.

Крім того лікар запитала у своїх пацієнтів, які продукти вони вживають найчастіше. У цьому списку опинилися авокадо, селера, помідори, солодкий перець, селера, салат, банани, родзинки, бобові і грейпфрути.