Центри з контролю і профілактики захворювань дали рекомендації, як не заразитися від хворого на коронавірус члена сім’ї. Одним із заходів є використання одноразових рукавичок при торканні речей хворого.

Коронавірус – це пандемія, що вимагає безлічі різних заходів охорони здоров’я в усьому світі, і людям настійно рекомендується тримати руки в чистоті, а також дотримуватися гігієни, зберігаючи свої особисті речі в чистоті. Вважається, що хоча COVID-19 поширюється через дихальні краплі, він може залишатися життєздатним на поверхнях протягом декількох годин.

Коли заражена людина знаходиться вдома, слід зменшити частоту прибирання її спальні, що пояснюється зниженим контактуванням з нею.

Читайте також:  Психотерапевт пояснив, чому шкідливо пригнічувати негативні емоції

Важливо, щоб хворий ніяким чином не взаємодіяв зі здоровими членами вдома. Що стосується обробки місця, де знаходиться хворий, перш за все потрібно надіти маску і одноразові рукавички, далі очищати поверхні з милом або миючим засобом і водою перед дезінфекцією, потім вже йде обробка спиртовими розчинами з вмістом основного компонента не менше 70%. З килимів і аналогічних м’яких поверхонь спочатку необхідно видалити всі видимі сторонні частинки, потім використовувати відповідні чистячі засоби.

У всьому будинку важливо мити столи, стільці, дверні ручки і вимикачі світла, змішувачі, раковини і т.д. не варто забувати про рукавички і під час прання речей хворого. Ключове правило: тримати руки подалі від обличчя і ретельно мити їх з милом і водою.

Читайте також:  104-річна жінка зізналася, що допомогло продовжити життя

Фахівці нагадали, що дезінфекція передбачає використання хімічних речовин. Вона повинна робитися після неагресивного очищення, що значно знижує ризик поширення інфекції, тому цей етап обробки має життєво важливе значення.