Не секрет, що пити воду з крана не рекомендується. Водопровідна вода містить масу шкідливих хімічних речовин, які роблять її непридатною для пиття. Якщо у вас немає фільтру для води, ми розповімо, як можна швидко очистити в домашніх умовах.

Як очистити воду з-під крана без дорогих фільтрів

Представляємо 5 простих способів, як очистити водопровідну воду в домашніх умовах. Виберіть собі відповідний метод, і пийте тільки кришталево чисту воду, адже її якість сильно впливає на здоров’я.

1. Як очистити воду з допомогою крижаної фільтрації

Даний спосіб досить простий, для нього знадобляться тільки пластикова пляшка і морозильна камера. Залийте в пляшку воду, і помістіть її в морозилку. Коли половина води заморозиться, пляшку потрібно дістати. Виливаємо не заморожену рідину, так як вона непридатна для пиття. Далі залишаємо лід в пляшці танути природним чином при кімнатній температурі.

Вся справа в тому, що домішки у воді заважають їй заморозитися, тому в лід швидше перетворюється чиста вода. Також варто звертати увагу на прозорість льоду. Мутний лід містить домішки хімічних сполук, тому з такого льоду не слід розморожувати воду. Плюс талої води також у тому, що вона корисна для шкіри, тому нею рекомендовано вмиватися щоранку.

2. Як очистити воду активованим вугіллям

Аптечне вугілля – це адсорбент і каталітичний окислювач. З допомогою адсорбції він вбирає в себе шкідливі органічні сполуки. А каталітичне окислення видаляє з води хлор та хлорамін. З його допомогою можна швидко очистити воду, і позбутися її каламутного вигляду і неприємного запаху. Активоване вугілля вбере в себе всі домішки у воді, залишивши чисту, корисну воду.

Розкришіть пластинку таблеток, і помістіть отриманий порошок на марлю. Поверніть її так, щоб утворився мішечок. Просто опустіть мішечок під воду, щоб вугілля ввібрало в себе всі шкідливі компоненти. Але абсорбентні властивості активованого вугілля все ж обмежені, тому міняти такий фільтр потрібно один-два рази в тиждень.

3. Як очистити воду з допомогою йоду

Йод володіє подібними активированному вугіллю властивостями. Крім того, він здатний знищувати патогенні мікроорганізми, які містяться в проточній воді. Тому кілька крапель йоду допоможуть очистити воду від хімічних і біологічних забруднень.

Для очищення підходить вода кімнатної температури. Також можна використовувати гарячу. На літр рідини знадобиться 5 крапель йоду. Якщо вода дуже брудна, непрозора, потрібно використовувати 10 крапель йоду. Після цього треба залишити рідину на півгодини. Після закінчення цього часу можна вживати чисту воду.

4. Як очистити воду з допомогою срібла

Іони срібла мають протибактеріальні якості. Тому метал може повністю очистити воду від патогенних мікроорганізмів. Для цього достатньо просто занурити в ємність з водою срібний предмет на строк до 10-ти годин. Найкраще підходить 999 проба срібла.

Але постійно користуватися таким методом не можна. Іони срібла можуть накопичуватися в тілі. Часте використання методу може спровокувати надлишок срібла в організмі, що у свою чергу може сильно порушити обмінні процеси.

5. Як очистити воду з допомогою кремнію

Кремній – унікальний кристал, що володіє масою корисних властивостей. З його допомогою можна не просто очистити брудну воду, а й зробити її корисною для людського організму. Кристали кремнію володіють протибактеріальними і протизапальними властивостями.

Крім того, вода, збагачена кремнієм, стає особливо корисною для травної системи. Вона допомагає нормалізувати обмінні процеси в організмі, і вивести з нього шлаки, токсини, канцерогени і т. п.

Кристал можна купити в аптеці або в інтернеті. Перед використанням необхідно добре промити шматок кремнію. Після цього можна помістити кристал у воду на 2 діб. За цей час вам вдасться отримати надзвичайно корисну воду. Щоб кристали не втратили свою ефективність, щотижня потрібно чистити їх від утвореного осаду. Якщо довго цього не робити, шар нальоту буде занадто грубий, і очистити його буде дуже важко.

Як бачите, створити фільтр для води можна і без покупки дорогої техніки. Виберіть потрібний метод, і почніть пити корисну воду вже сьогодні!

Джерело: HeadInsider