Методику, яка дозволяє заснути за дві хвилини, розробили військові медики з США: вона була створена спеціально для допомоги солдатам, яким дозволяла швидко відволіктися і зануритися в сон. Даний спосіб, як стверджують його творці, ефективний у 96% випадків, але для цього необхідні як мінімум шість тижнів попередньої практики.

За словами лікарів, в першу чергу для швидкого засипання необхідно розслабити обличчя – м’язи язика, щелепи і навколо очей. Другий крок – потрібно по можливості максимально низько опустити плечі. Третій крок – потрібно домогтися розслаблення дихання і ніг (слідуючи від стегон до ступень).

«У перші 10 секунд після остаточного розслаблення необхідно очистити мозок від думок. Щоб домогтися цього, уявіть що Ви пливете по річці в човні і дивитеся в небо», – порадили дослідники.

Фахівці відзначили, що після шести тижнів регулярних тренувань по цій системі можна навчитися засинати не більш ніж за дві хвилини. У більшості випадків швидке засипання сприяє повноцінному відновленню сил організму, підкреслили автори розробки.