Кава дає відчуття бадьорості через вміст в ньому кофеїну. Однак це не єдиний засіб, щоб прокинутися і підбадьоритися, вважають експерти. Вони розповіли, що ще можна зробити, щоб не відчувати себе млявим і сонливим.

Їсти містять фруктозу продукти

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті Міжнародної ради з інформації про продукти харчування, фруктоза надає енергії. Вона міститься в деяких овочах, меді, цукровому очереті і буряку. Також, за даними клініки Мейо, вона є в яблуках, винограді, кавуні, спаржі, горосі і кабачках.

Пити чай замість кави

У чаї теж міститься кофеїн. А в деяких сортах його кількість і зовсім не поступається чашці кави. Для того щоб підбадьоритися, підійдуть і найпопулярніші сорти чаю – чорний і зелений.

Читайте також:  Ці 6 помилок під час сніданку заважають вам схуднути

Не забувати про воду

Якщо почати ранок зі склянки води, це допоможе підбадьоритися і запустити метаболізм. Крім того, вода натщесерце покращує стан шкіри, виводить токсини і запобігає головні болі, йдеться на сайті мережі клінік Маніпал.

Висипатися

На втрату продуктивності протягом дня безпосередньо впливає режим сну і його кількість. Крім того, нестача сну може привести до проблем з фізичним і психічним здоров’ям, а також до розвитку хронічних захворювань. Тому фахівці рекомендують, в першу чергу, налагодити режим сну.

Робити зарядку і розминку

Це простий, але дуже ефективний спосіб підбадьоритися. При цьому вчені вважають, що допомагає не тільки ранкова зарядка, але і розминка протягом дня. Про це йдеться в одному з досліджень.

Читайте також:  Різка втрата ваги може статися за два роки до виявлення раку підшлункової залози