Гігієна зубів дуже важлива для людини, і електрична зубна щітка дійсно може допомогти в підтримці здоров’я зубів і ясен. При чищенні електричної зубною щіткою слід уникати занадто агресивних дій. Вона і так дуже ефективна при видаленні скупчилися залишків їжі, а також для запобігання карієсу і захворювань ясен. У цього девайса є чистяча головка, яка вібрує, використовуючи мікрорухи, які дозволяють щетині досягати важкодоступних ділянок між зубами.

Чистка зубної щітки

Електричні зубні щітки з часом можуть стати брудними і почати пахнути. Необхідно регулярно чистити електричну зубну щітку, щоб підтримувати її в найкращому вигляді для ефективного чищення зубів. Це потрібно робити з періодичністю один раз на місяць. Щоб провести більш глибоке очищення головки зубної щітки, слід створювати чистячий розчин, що складається з однієї частини відбілювача на 10 частин води. Повністю занурити головку щітки в цей розчин, торкаючись до чистячого розчину в захисних рукавичках.

Потрібно замочити головку зубної щітки приблизно на годину, щоб позбутися від мікробів. Дуже важливо після цього ретельно промити головку зубної щітки водою, а потім витерти.

Щоденне обслуговування

Кожен день після використання слід промивати зубну щітку водою з-під крана, щоб видалити всю зубну пасту і бруд. Не варто чистити зуби занадто часто. Не треба також сильно натискати на зубну щітку, цим ви уникнете знос щетини, в іншому випадку вона стане менш ефективною. Електричну щітку краще зберігати у вертикальному положенні і дати їй час висихати на повітрі.

Заміна

Насадку для зубної щітки слід міняти кожні три місяці або коли щетина починає стиратися. Періодично треба замінювати і весь агрегат.

Ручка зубної щітки

Щоб очистити ручку зубної щітки, в гумових рукавичках треба протерти її тканиною, змоченою в чистячому розчині ( 1 частина речовини до 10 частин води). Металевий стрижень, прикріплений до голівки зубної щітки, слід просто протерти тканиною.

Посмішка

Видання Express також назвало вісім порад щодо збереження сяючої білої посмішки за допомогою електричної зубної щітки:

* тримайте зубну щітку під кутом 45° з невеликим тиском;
* чистіть кожен зуб близько п’яти секунд;
* не рухайте зубну щітку занадто активно, замість цього краще витратити час на кожен зуб, перш ніж рухатися далі;
* перед чищенням використовуйте зубну нитку;
* не полощіть рот перед чищенням;
* уникайте використання фторованої зубної пасти;
* не натискайте занадто сильно на зуби;
* процедура повинна становити близько двох хвилин.