Вважається, що японці п’ють звичайну воду натщесерце відразу після пробудження щоранку. Стало відомо, в чому полягає користь такого ритуалу.

Регідратація організму

Шість-вісім годин сну – це довгий період, коли людина обходиться без споживання води. Однак випивати дві або три склянки відразу після пробудження – це простий спосіб швидко відновити рівень вологи в організмі, кажуть фахівці.

Бадьорість і енергія

Експерти рекомендують починати ранок зі склянки води, оскільки стверджують, що це дозволить остаточно прокинутися і підбадьоритися. Зневоднення здатна позбавити людину енергії, пише The Berkey.

Мозкова активність

Мозок складається більш ніж на 70% з води, а продовження гідратації корисно для підтримки його оптимальної активності. Без достатньої кількості води мозок працює як би на меншій кількості палива – в цьому випадку людина може відчувати себе виснаженим або навіть відчувати втому або коливання настрою.

Позбавлення від токсинів

Кілька склянок води вранці можуть допомогти вичистити всі токсини, які накопичуються в організмі за ніч. Вода, за словами фахівців, природним чином стимулює роботу кишечника в ранкові години.

Поліпшення кольору обличчя

Крім того, відзначається, що зневоднення є однією з основних причин появи зморшок, пігментних плям і розширених пор. Підтримка організму зволоженим на початку дня сприяє стійкому припливу крові до шкіри, що покращує її колір, кажуть експерти.