Таухідур Рахман, розробник з Університету Корнелла, пропонує до використання унікальний засіб. Він, в буквальному сенсі, дозволяє слухати своє тіло, зокрема ті звуки, якими супроводжується нормальна життєдіяльність.

Основу винаходу являє мікрофон, що кріпиться до шиї, щелепи або вуха. З його участю можна контролювати вібрації, які поширюються по шкірі і кісткам , ними адже супроводжується процес серцебиття, або дихання, або травлення. У перспективі за допомогою подібного пристрою можна взяти під контроль функціонування серцево-судинної, дихальної або травної системи.

Таухідур Рахман планує зменшити в розмірах свою розробку, а також синхронізувати її з Google Glass. Серед досяжних цілей він бачить контроль харчування зокрема, адже Google Glass сфотографують їжу, про споживання якої повідомить розробка BodyBeat, зображення буде піддано системному аналізу. Реакція організму на той чи інший продукт стає доступною з дослідження звуків з нижньої області живота. Подібним дослідженням Рахман пропонує піддавати ритми серця і легеневі процеси. Останнє лежить у полі інтересів дослідників з Університету Вірджинії, де розробляється пристосування для астматиків, яке по звуках з їх тіла оцінить ймовірність настання критичного стану.

Читайте також:  Лікарі розповіли про корисні властивості слив та сливового соку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТІЛО ЛЮДИНИ ЗДАТНЕ ПЕРЕМОГТИ БУДЬ-ЯКИЙ ВІРУС