Для того щоб їсти менше солодкого, потрібно частіше слухати «солодку» музику під час прийому їжі. До такого висновку прийшли вчені з Оксфордського університету.

Як відомо, цукор є “білою смертю”, і для здоров’я людини надлишок цукру набагато шкідливіший надлишку жирної їжі. Але багатьом людям буває неймовірно важко відмовитися від вживання цукру або знизити його кількість, так як їм здається, що без цукру їх життя позбудеться приємних моментів. Британські вчені встановили, що мозок людини можна “обдурити”, і це дасть можливість скоротити вживання цукру без особливих моральних страждань.

Для досягнення цього потрібно під час прийому їжі включати якусь приємну “солодку” музику, яка здатна підсилювати відчуття смаку. Мозок відчуває смак продуктів більш гостро, через що солодка їжа здається солодшою, а солона відчутно більш гострою. Як вважає автор дослідження професор експериментальної психології Чарльз Спенс, подібна методика дає можливість людині зменшити кількість хворих інгредієнтів, включаючи і вживання цукру, не втративши в смаку продуктів.
 

“Абсолютно безумовно, це працює в короткостроковій перспективі, – говорить автор відкриття. – Ви можете зробити вашу вечерю на 10% менше солодкою або солоною просто за допомогою певних звуків, нічого при цьому не відчувши на смак. Тим часом, скорочення кількості солі і цукру навіть на 10% уже має величезне позитивне значення для здоров’я. Важливо тільки правильно підібрати мелодію, тому що і її темп, і інструменти, що використовувалися дуже важливі. Думаю, що в майбутньому виробники мобільних додатків почнуть випускати музичний супровід для прийому їжі, який посилює її смак . Дуже багато чого знаходиться в нашій голові, і солодкість їжі в тому числі “.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 СПОСОБІВ СХУДНУТИ БЕЗ ВСЯКИХ ДІЄТ

Читайте також:  Курячі яйця щодня? 4 причини, які виправдовують це

МУЗИКА ВПЛИВАЄ НА ВИБІР СЕКСУАЛЬНОГО ПАРТНЕРА