Чоловіки зазвичай вважають, що розлади з потенцією пов’язані з віковими змінами організму, і відновити її зовсім неможливо. Однак вчасно розпочате кваліфіковане лікування гарантує покращення чоловічої сили у 95-ти відсотків пацієнтів.

Налагоджуємо ерекцію

Про порушення в роботі статевих органів начебто не заведено говорити в голос через інтимність теми. Однак еректильні розлади все ж треба лікувати, бо втрата чоловічої сили позначається не лише на інтимному житті, а й на інших сферах. Сильний за природою чоловік через порушення роботи статевих органів часто починає втрачати віру у себе, власні сили, заглиблюється у свої проблеми й переживання, стає відлюдькуватим.

Якщо два-три місяці поспіль досягти та утримати ерекцію не вдається, то це симптоми еректильної дисфункції, які говорять про те, що слід неодмінно звернутися за допомогою лікаря, який підтвердить чи спростує діагноз, призначить лікування.

Вчасне лікування запобіжить розвитку хронічної хвороби. За лікуванням імпотенції слід звертатися не тільки до уролога. Треба правильно визначити й першопричину недугу.

З чого почати лікування?

Щоб відновити ерекцію, слід визначити, яке захворювання впливає на розлади статевих органів. Хворі на цукровий діабет, які стикнулися з імпотенцією, перш за все повинні врегулювати рівень глюкози у крові. На ерекцію пацієнтів з хронічними обструктивними захворюваннями бронхо-легеневої системи впливають препарати для лікування цього недугу, бо вони посилюють дисфункцію статевих органів,  тож з дозволу лікаря такі ліки треба скасувати. В такому випадку замість них призначаються протизапальні  інгаляції. Органічні патології та психогенні розлади також впливають на еректильну  функцію.

Дієвий спосіб лікування

Знову відчути задоволення від інтимної близькості допоможуть таблетки віагра та інші аналоги цього препарату – відомі індійські дженерики. Вони однаково поліпшують потенцію, проте різняться ціновою політикою. Як правило, клони брендового препарату значно дешевші та доступніші.

Препарати, що діють по типу віагри, покращують кровоток всередині чоловічого статевого органу. Звідси й формується стійка ерекція, завдяки якій повноцінний статевий акт забезпечено.

Медикаментозний спосіб лікування найбільш швидкий, дієвий та ефективний. До складу препаратів з відновлення нормального функціонування статевих органів входять усі необхідні вітаміни та мінерали.

Народні засоби боротьби з імпотенцією

Правильне збалансоване харчування є гарантом успішного лікування будь-якого захворювання. Отож перш ніж розпочати терапію, необхідно почати харчуватися з користю для здоров’я. Голодування знижує статевий потяг, отож щоб запустити реакцію в інший бік задля налагодження еректильної функції, слід вживати тваринні білки, які містяться в червоному м’ясі.

Регулярні заняття спортом, постійні тренування, навіть щоденна ранкова зарядка та контрастний душ позитивно діють на чоловіче здоров’я та силу. Фізичні вправи врегульовують кровообіг в органах малого тазу.

*На правах реклами